O nás

Kvetinárstvo Natali vzniklo v roku 1989. V tomto roku bol zahájený predaj v našej prvej predajni na Moravskej ulici - v unimobunke. V nej sme ponúkali rezané kvety.
V decembri 1992 sme sa presťahovali do novopostaveného kvetinárstva Natali.
Tu sme disponovali väčším priestorom, čo nám umožnilo rožšíriť náš sortiment. K rezaným kvetom sme pridali črepníkové a aj umelé kvety.
Postupne sme otvorili ďaľšie predajne. Konkrétne jednu v Lednických Rovniach - dom služieb v roku 1995. O tri roky neskôr na Štefánikovej ulici pri nákupnom centre Plecháč v Púchove.
Začiatkom nového tísícročia sa v Púchove začala mohutná výstavba polyfunkčných objektov. Túto situáciu sa nám podarilo využiť a v roku 2003 otvárane ďaľšiu predajňu kvetinárstva Natali na pešej zóne - Moyzesova ulica.
Výstavba v Púchove pokračuje a zasahuje aj našu hlavnú predajňu na Moravskej ulici.
V roku 2005 práve túto predajňu búrame a sťahujeme sa do nových priestorov na tej istej ulici, len o pár metrov ďalej. Sťahovanie prebehlo za jedinú noc. Nová predajňa je väčšia, čo využívame na ucelenie našej ponuky.
V roku 2007 sa nám podarilo získať lepšie priestory aj pre predajňu pri Plecháči. Tiež len pár metrov od pôvodnej - priamo v Obchodnom dome "Plecháč".

 

Počas tohoto vývoja sa našou špecializáciou stali živé kvety.
V našej ponukej nájdete široký sortiment rezaných a črepníkových kvetov.